טיפול בוטוקס

הזרקת בוטוקס במהלך הטיפול

כל מה שרציתם לדעת על טיפולי בוטוקס

טיפול בוטוקס – הקדמה

כפי שציינו, עם השנים עלתה המודעות האסתטית של מיליוני נשים ואף של גברים ברחבי העולם כולו ואלו דואגים ושואפים להשגת מראה מטופח וצעיר יותר (בעיקר באזור הפנים שכן זהו האיבר המוחצן ביותר בגופינו) מבלי סיכונים מיותרים, ללא כאב, ללא עלויות גבוהות במיוחד וחשוב מכל – עם תוצאות מרשימות לכל דבר.

טיפול הבוטוקס למעשה עונה על כל אלו בעת ובעונה אחת – ובכך למעשה הפך לאחד הטיפולים המבוקשים והפופולריים ביותר בעולם האסתטי ובעיקר בקרב אלו שקמטי ההבעה שעל פניהם נוצרו כתוצאה ישירה מפעילות שרירי הפנים.

טיפול בוטוקס הפך לפופולארי במיוחד בקרב נשות וגברי הוליווד אשר כידוע – אסתטיקה מהווה פן חשוב בחייהם (הן בשל במעמד המחייב והן בשל הצורך במראה צעיר כמה שיותר לטובת הקריירה).

עם הצלחתו של טיפול זה בקרבאותם ידועני הוליווד, התפשטה השמועה ברחבי העולם וכיום כפי שצויין, זהו אחד הטיפולים המוכרים והנדרשים ביותר בתחום האסתטיקה והטיפוח.

מהו למעשה טיפול בוטוקס?

בוטוקס ("BOTOX") הינו שם מסחרי רשום – אחד מיני רבים הקרויים אחר שמו של החלבון "בוטוליניום טוקסין – "TOXIN  BOTOLINUM.

בוטוקס הינו למעשה תרכובת מעבדתית הכוללת מספר חלבונים אשר עוברים תהליכים מורכבים של השבחה וטיהור ושכל מטרתם (לאחר הזרקתם אל תוך רקמת השריר שבפנים) הינה הפחתת תנועתיו של אותו השריר ובכך להביא למיתון של עוצמת הבעות הפנים ואת מתיחתו של עור הפנים הנגרמת מאותן הבעות.

טיפול בוטוקס הינו הליך המתבצע אך ורק על ידי רופא מוסמך כאשר התהליך כולל הזרקת החומר אל אותם אזורים בפנים בהם הקמטים נגרמים כתוצאה מאותן הבעות קיצוניות.

ההליך אינו ארוך, אינו כואב ואינו יקר כלל ביחס לאלטרנטיבות הקיימות.

הבוטוקס אושר על ידי הFDA האמריקאי – מה שמעיד באופן חד משמעי על יעילותו ועל בטיחותו הרבה.

יתרונותיו של טיפול בוטוקס

תוצאות כבר אמרנו?… טיפול בוטוקס נמצא כיעיל מאד ב"הזזת מחוגי השעון לאחור" בכך שהוא מעלים קמטים לחלוטין ואף יתרה מכך, מסייע במניעת היווצרותם והופעתם של אותם הקמטים מחדש.

הטיפול הינו קצר מאד, חסר כאבים, חסר סיכונים ואינו מכביד על כיס המטופל/ת.

עובדות אלו בשילוב עם יעילות ותוצאותיו המוצלחות הן אלו שהפכו את טיפולי הבוטוקס לכה פופולאריים ולכאלו שחוזרים על עצמם מידי כמה זמן – לו רק בכדי לשמר את אותו המראה הצעיר, החלק, המתוח וחסר הקמטים של עור הפנים המושג באמצעות ובזכות הבוטוקס.

יתרון נוסף של טיפול זה מתבטא בכך שהוא מאפשר התמקדות מדוייקת – כזו הכוללת "טירגוט" (מלשון TARGET) של איזור ספציפי (קטן ככל שיהיה) בפנים, בו אנו מעוניינים להסיר את הקמטים ולהחליק את העור.

בוטוקס לטיפול בקמטי הבעה בפנים

כפי שציינו – עם השנים ועם התעייפותו של העור, נחרטים על עור הפנים קמטי ההבעה.

תפקידו של הבוטוקס בא לידי ביטוי בכך שהוא מופנה בצורה ממוקדת וישירה אל אותו אזור בפנים הכולל את קמטי ההבעה שנגרמו כתוצאה מפעילות המתיחה והכיווץ החוזרת ונשנית של השריר באותו אזור.

הבוטוקס מרפה את אותם השרירים ובכך מפחית את פעילותם, מה שמביא גם לפחתת פעולות המתיחה והכיווץ של עור הפנים המצוי מעל או באזור הנשלט על ידי אותם שרירים.

כתוצאה ישירה מהפחתתו המשמעותית של תהליך הכיווץ והמתיחה של העור – נמנעת למעשה העמקתם של קמטי ההבעה ואף מתאפשר לעור הפנים באותו אזור להחלים עם הזמן ולהימתח מחדש.

לא מעט מטופלות בבוטוקס בוחרות להתחיל את הטיפול (דבר שהפך גם כן לטרנד עולמי) אפילו טרם הופעתם של קמטי הבעה בפנים – שכן הבוטוקס מסייע ואף מונע את היווצרותם.

טיפול בוטוקס – מחירים

כפי שציינו קודם לכן, מחירי הטיפול בבוטוקס זולים משמעותית מכל הליך כירורגי (ניתוח פלסטי למשל) והעלות של הטיפול ביחס לתוצאות – בהחלט משתלמת!

מחירי טיפול בקמטי הבעה לפי אזורים שונים בפנים ולפי גודל האזור (לדוגמא: טיפול בקמטי הבעה באזור העיניים, אזור הגבות, אזור המצח, אזור השפתיים, אזור האף, אזור הסנטר וכו') יתאפיינו על פי גודלו של האזור ועל פי כמות החומר הדרושה.

לרוב טיפולי בוטוקס יתומחרו בכ700-1000 ש"ח לטיפול.

האם טיפול בוטוקס מסוכן?

חד משמעית – לא!

בוטוקס הינו חומר בטוח לחלוטין אשר מייושם מדי יום על מיליוני אנשים ברחבי העולם ואף אושר על ידי גופי הבריאות הגדולים והנוקשים ביותר שיש.

גם ההליך עצמו אינו מסוכן כלל וכלל – אך יש לזכור כי יש לבצעו אך ורק על ידי רופא מוסמך שיודע להפיק תוצאות מקסימליות במינימום טיפולים / שימוש בחומר הבוטוקס.

שאלות ותשובות בנושא טיפול בוטוקס

תשובה: טיפול בוטוקס מתאים למעשה לכל אחת ואחד המעוניינים להחליק את עור הפנים מקמטים אשר נוצרו כתוצאה מהבעות פנים.
יחד עם זאת, אין כל מניעה גם מלבצע טיפולי בוטוקס לאלו המעוניינים למנוע את היווצרותם של קמטי הבעה עתידיים.

תשובה: הבוטוקס מיועד בעיקר לאזור הפנים ובפרט לטיפול בקמטים אשר נוצרו עם השנים כתוצאה מהבעות פנים כאלה ואחרות (חיוך, כעס, דאגה, פליאה וכו').

תשובה: אורך הטיפול הינו קצר למדי והוא מסתיים בתוך כ 10-15 דקות.
ניתן לשלבו בקלות במהלך שגרת היום מפאת אורכו הקצר.

תשובה: בהחלט כן.
לשם כך למעשה נועד הטיפול, אם כי ייתכן וההתמדה תאלץ להארך זמן רב יותר ולו מ 2 סיבות עיקריות:

1. מניעת העמקת הקמטים עוד יותר.
2. סיוע לעור המקומט להחלים עם הזמן על ידי השבת האלסטיות שאבדה לו.

תשובה: אחד מיתרונותיו הרבים של טיפול בוטוקס הוא בדיוק זה – מניעת היווצרות קמטי הבעה עתידיים (גם אצל מטופלים שעומק הקמטים בפניהם אינו רב ואפילו לאלו בעלי פנים חלקות).

למעשה, טיפולי בוטוקס קבועים הפכו לטרנד עולמי בקרב נשים צעירות רבות אשר קמטי ההבעה אינם ניכרים על פניהן – לו רק בשל השגת המטרה של מניעת הופעתם של אותם קמטים.

תשובה: בעיקרון, לא אמורה להיות מורגשת תחושת כאב כלל וכלל – למעט תחושת זריקה קטנה.

רוב המטופלים אינם שמים לב שהטיפול כבר הסתיים בשל הסיבה שכמעט ולא הרגישו דבר.

תשובה: מחירי הטיפול עשויים להשתנות בין רופא לרופא אך בגדול, המחיר תלוי בכמות החומר המוזרק.
טווחי המחירים נעים בין 700 ש"ח ועד ל 1000 ש"ח.

לחצו כאן וקבלו תוך 30 דקות הצעת מחיר משתלמת ותחרותית ביותר לטיפול בוטוקס!

תשובה: ישנם טיפולים טובים ואיכותיים אחרים המיועדים בדיוק לאלו שעל פניהם הופיעו קמטים שלא כתוצאה מהבעות פנים אלא כתוצאה מזקנה, חשיפה לשמש, נזקי עישון וכו'.

טיפולים אלו כוללים מילוי קמטים באצמעות חומרי מילוי, חומצה היאלרונית וכו'.

תשובה: ממש ממש לא.

על הרופא להיות מוסמך כדי לבצע טיפול בוטוקס ואף יתרה מכך, עליו להיות מיומן ביותר עד לכדי השגת תוצאות מקסימליות במינימום שימוש בחומר (מה שמוזיל גם את עלויות הטיפול).

לפגישת ייעוץ חינם עם ד"ר בלום ניתן להתקשר : 052-2455907

אהבתם? שתפו באמצעות:

תגובות (2)

שלום ד"ר, רציתי לדעת אם פגישת ייעוץ עולה כסף?
תודה מראש, גאולה

גאולה שלום. פגישת ייעוץ היא ללא עלות. את מוזמנת להגיע.

כתבו את תגובתכם